Benefit Global Asistans Hizmetleri

Benefit Global Kimdir?

Bireylerin, günlük hayatlarında harcama yapmaktan kaçınamadıkları, kendileri ve yaşam standartları açısından kritik önem taşıyan hizmet ve ürünerin alımlarında, onlan bir satınalma sisteminin parçası haline getirmek yoluyla, Bu hizmet ve ürünlere, toplumda genel kabul görmüş yüksek kalite ve marka standardı güvencesiyle...

Devamı

Misyonumuz:

Müşterilerine sürekli olarak en yüksek kalite hizmeti piyasa ortalamasından çok daha uygun koşullarda sunacak sistemleri kurup işletmek

Devamı

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Gamze Güler - Mayıs 2014
Genelde firmaların satış ve randevu alımı sonrasında müşterilerini çoğunlukla unuttuğunu gördüm, tam tersi bir şekil de call centerınız müşterilerine verdiği önem, ilgi, randevu hatırlatması yapmalarını ve sunulan hizmet sonrasın da yapılan değerlendirmelerden dolayı teşekkür ederim.


Bilal Kazan - Nisan 2014
Daha önce bir çok firmayla çalıştım böyle bir hizmetle ilk defa karşılaştım. Sunulan hizmete ve ilginize çok teşekkür ederim.


Yeşim Demir - Nisan 2014
Sunulan hizmetten ve özellikle diş hekiminin yaklaşımı ilgisinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Özge Özbey - Mart 2014
Açıkçası ön yargıyla diş hekiminize gittim. Bu kadar hijyen ilgi ve işinin ehli hekimlerle sizlerin sayesinde karşılaştığım için ve ilginiz için teşkkür ederim.


Pınar Kulusoğlu - Ekim 2010
Kliniğinizden çok memnun kaldım. Doktorlar çok iyi ve kliniğiniz çok temiz. İlginize teşekkür ederim.