Benefit Global Asistans Hizmetleri

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR DİYETİSYEN DANIŞMA TASARRUF PLANI

BENEFIT DİYETİSYEN DANIŞMA TASARRUF PLANI

İşte BENEFİT Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı almak için geçerli nedenler!


Sağlıklı beslenme ve iyi yaşam ile ilgili bilinç seviyesinin artması, insanların bedenlerine değer vermesi, beslenme konusunun öneminin kavranması sebebiyle diyetisyene gitme amaçları da değişmeye başlamıştır.


Diyetisyenin önemli bir işlevi olan besinler yoluyla sağlığı geliştirme ve iyileştirme işlevi ön plana çıkmış, Diyetisyen veya beslenme ve diyet uzmanlarına tüm hastalıklarda diyet tedavisi konusunda bilgi alabileceğiniz gibi hasta olmasanız da sağlığınızla ilgili de birçok şey danışabilirsiniz.


Diyetisyenin öneminin farkında olan her bireyin yapmakta kaçınamayacağı harcamalar bilinmez ve karmaşık olmaktan çıkmakta, plan sahibi hangi uygulamayı hangi fiyata, hangi kalite standandında alacağını bilmektedir.


Sabit İndirim Garantisi / Kalite Standardı


TASARRUF 1

Plan sahibi hangi hizmetleri hangi fiyata alacağını daha önceden bilmektedir.


TASARRUF 2

Maliyetler konusunda beklenmeyen sürprizler oluşmamakta, Plan Sahibi önceden kendi adına pazarlık edilmiş fiyatlardan hizmet aldığı için Diyetisyenler ile pazarlık etme gibi çağdışı bir uygulamaya maruz kalmamaktadır.


TASARRUF 3

Plan Sahipleri Benefit Kalite Standartlarını Sağlayan, gerekli yatırımları eksiksiz yapılmış ve normalde ortalama tarifeleri piyasanın üzerinde olan kliniklerde hizmet alarak, plandan sağladıkları avantajı daha da artırmaktadırlar.
Çok Sayıda Muayene / Klinik Seçeneği;
1. Plan Sahipleri, Benefit Diyetisyen Danışma Tasarruf Planı hizmet ağı içinde yer alan ve sayıları sürekli artan Muayenehane/Kliniklerden istedikleri birinden hizmet alabilir, başka bir Muayenehane/Kliniklerden istedikleri gibi geçiş yapabilir hatta mevcut Diyetisyenlerini sisteme önerebilirler.
2. Önerdiği Diyetisyenlerle iletişime geçilerek sisteme alınma prosedürleri başlatılabilecektir.


BENEFIT DİYETİSYEN DANIŞMA TASARRUF PLANINA NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

BENEFIT Bireysel tasarruf planlarını sunma yetkisi olan tüm BENEFIT temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Kendinize en yakın BENEFIT temsilcisini bulmak için Benefit müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.