Benefit Global Asistans Hizmetleri

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR GÖZ KULAK SAĞLIĞI TASARRUF PLANI

Benefit Global Göz Kulak Sağlığı Tasarruf Planı

Hizmet ağı içinde yer alan 100 ün üzerinde doktor, klinik ve hastanelerde %5 ila %40 arasında tasarruf sağlamaktadır.


Plan kullanımında herhangi bir adetsel sınırlama yoktur.


Benefit Göz-Kulak Sağlığı Tasarruf Planı sigorta olmadığından, doldurmanız gereken hasar formları yada bekleme süreleri yok.


Plan Nasıl Çalışıyor?

Benefit kartınız ile birlikte Benefit hizmet ağı içinde yer alan üye anlaşmalı sağlık kuruluşlarından birine giderek, Benefit Kartınızı Kurum yetkilisine gösteriniz. Benefit Kartınızı yetkiliye göstererek anında önceden pazarlığı yapılmış fiyatlara hak kazanacaksınız. Ödeyeceğiniz ücret önceden sizin için sabitlenmiş ya da ilaç için geçerli indirimli fiyat olacaktır. İndirimler bir çok farklı marka ve türü reçeteli ilaçlarda geçerli olacaktır.


Anlaşmalı sağlık merkezlerimize ulaşmak için 0212 285 25 25 numaralı müşteri destek merkezi telefonlarından bilgi alabilirsiniz.


Benefit Göz-Kulak Sağlığı Tasarruf Planını Nasıl Kullanacaksınız?

0212 285 25 25 nolu müşteri destek merkezi telefonlarından bize ulaşarak Benefit Hizmet Ağı içinde yer alan Göz-Kulak sağlık merkezi ya da optik mağazalardan birini seçin.


Anlaşmalı sağlık merkezini ziyaret ettiğinizde Benefit kartınızı yetkiliye gösterin. Ödeme yapmadan önce Benefit Göz-Kulak Sağlığı Tasarruf Planının size sağlamış olduğu tasarruflardan faydalanın.


Optik ürünlerde ise, mağazayı ziyaret ettiğinizde Benefit Kartınızı yetkiliye gösterin. Sonra cam, lens, çerçeve, ultra violet koruma vb ihtiyacınıza dönük seçiminizi yapın. Benefit Göz-Kulak Sağlığı Tasarruf Planının size sağlamış olduğu tasarruftan faydalanın.

Göz kulak sağlığı tasarruf planı ücretlendirmesi