Benefit Global Asistans Hizmetleri

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR İLAÇ TASARRUF PLANI

Benefit İlaç Tasarruf Planı

Benefit İlaç Tasarruf Planı sayısı 880'i aşkın çok geniş bir eczane ağı ile işbirliği yapan tasarruf planıdır. Bu eczaneler ile sizin adınıza yapılmış özel anlaşmalarımız sayesinde Benefit İlaç Tasarruf Planı üyeleri, ilaç bazında %2,5 ile %7 arasında değişen tasarruflar sağlanmaktadır.


Anlaşmalı Eczanelerde İlaç fiyatlarında %2,5 ile %10 arasında Kozmetik ürünlerde %40 indirim sağlanmaktadır. Optik ürünlerde %20 ile %25 arasında indirim sağlanmaktadır. Plan kullanımında herhangi bir sınır yoktur.


Plan Nasıl Çalışıyor?

Benefit Kartınız ile birlikte Benefit hizmet ağı içinde yer alan Sağlık Merkezlerinden birine giderek, Benefit Kartınızı yetkiliye gösteriniz. Benefit kartınızı yetkili göstererek anında sizin için önceden pazarlığı yapılmış fiyatlara hak kazanacaksınız. Ödeyeceğiniz ücret önceden sizin için sabitlenmiş ya da o ilaç için geçerli indirimli fiyat olacaktır. İndirimler bir çok değişik marka ve reçeteli ilaçlarda geçerli olacaktır.


Benefit İlaç Tasarruf Planı sponsoru olan eczaneler hakkında 0212 285 25 25 nolu Müşteri destek merkezi telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

İlaç indirim planı ücretlendirmesi