Benefit Global Asistans Hizmetleri

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR SAĞLIK MERKEZİ TASARRUF PLANI

Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Planı

Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Planı, sayısı Türkiye çapında 950yi aşkın çok geniş bir sağlık kuruluşu ağı ile işbirliği yapan tasarruf planıdır. Ülkenin en büyük sağlık merkezleri ile sizin adınıza yapılmış özel anlaşmalarımız sayesinde Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Planı üyeleri %10 ile %40 arasında değişen tasarruflar sağlamaktadır.


Bu merkezler arasında, hastane, klinik, fizik tedavi, görüntüleme, diyaliz merkezleri ile tahlil labaratuarları bulunmaktadır.


Bununla birlikte yine hizmet ağı içinde yer alan ambulans hizmet sağlayıcılarında doktor, uzman hekim, muayene ücretlerinde de %10 ila %40 tasarruf sağlamaktadır.

Plan kullanımında herhangi bir adetsel sınırlama yoktur.


Benefit kartınız ile birlikte Benefit hizmet ağı içinde yer alan Sağlık Merkezlerinden birine giderek, Benefit Kartınızı yetkiliye gösteriniz. Benefit Kartınızı yetkiliye göstererek anında sizin için önceden pazarlığı yapılmış fiyatlara hak kazanacaksınız. Ödeyeceğiniz ücret önceden sizin için sabitlenmiş ya da o ihtiyaç için geçerli indirimli fiyat olacaktır. İndirimler merkezde yer alan bir çok farklı uygulamada geçerli olacaktır.


Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Planı Sigorta olmadığından doldurmanız gereken hasar formları yada bekleme süreleri yok.


Benefit Göz-Kulak Sağlığı Tasarruf Planını Nasıl Kullanacaksınız?

Anlaşmalı sağlık merkezlerimize ulaşmak için 0212 285 25 25 nolu Müşteri destek merkezi telefonlarından bilgi alabilirsiniz.


Sağlık Merkezini ziyaret ettiğinizde Benefit Kartınızı yetkiliye gösterin.


Ve sonrasında Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Panının size sağlamış olduğu tasarruftan faydalanın.


Benefit Sağlık Merkezi Tasarruf Planı size 2 temel garanti sağlar:
-Düşük fiyat garantisi
-Plan süresince sınırsız defa kullanım hakkı olması

Sağlık merkezi tasarruf planı ücretlendirmesi