Benefit Global Asistans Hizmetleri

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR YAŞAM KOÇLUĞU TASARRUF PLANI

Benefit Yaşam Koçluğu Tasarruf Planı

İşte BENEFIT Yaşam Koçluğu Tasarruf Planı almak için geçerli nedenler!


Artan teknoloji ve bununla koşut giden toplumsal değişme günümüz insanlarının daha çok problemle karşı karşıya gelmelerine neden olmaktadır.


İnsanlar artan bu sorunların bazılarıyla tek başlarına mücadele edebilirken, bazılarıyla ise edememektedirler. Peki, bu mücadele edememe her zaman problemlerin çözümsüz olduğundan mı kaynaklanmaktadır? Cevap ‘HAYIR’, bazı problemler tam olarak analiz edilemediğinden veya doğru başa çıkma tekniklerinin bilinememesinden dolayı çözümsüz kalmaktadır.


İşte bu çözümsüz kalan problemlerin çözümünde Yaşam Koçluğu, sorunların daha iyi analiz edilip, etkin çözümlerin bulunmasında size rehberlik edecektir.


Yaşam Koçluğunun öneminin farkında olan her bireyin yapmaktan kaçınamayacağı bu harcamalar bilinmez ve karmaşık olmaktan çıkmakta, plan sahibi hangi uygulamayı hangi fiyata, hangi kalite standardında alacağını bilmektedir.


Sabit İndirim Garantisi / Kalite Standardı


TASARRUF 1

Plan sahibi hangi hizmetleri hangi fiyata alacağını daha önceden bilmektedir.


TASARRUF 2

Maliyetler konusunda beklenmeyen sürprizler oluşmamakta, Plan Sahibi önceden kendi adına pazarlık edilmiş fiyatlardan hizmet aldığı için Psikolog/Psikiyatr ile pazarlık etme gibi çağdışı bir uygulamaya maruz kalmamaktadır.


TASARRUF 3

Plan Sahipleri Benefit Kalite Standartlarını Sağlayan, gerekli yatırımları eksiksiz yapılmış ve normalde ortalama tarifeleri piyasanın üzerinde olan kliniklerde hizmet alarak, plandan sağladıkları avantajı daha da artırmaktadırlar.
Çok Sayıda Muayene / Klinik Seçeneği 1. Plan Sahipleri, Benefit Yaşam Koçluğu Tasarruf Planı hizmet ağı içinde yer alan ve sayıları sürekli artan Muayenehane/Kliniklerden istedikleri birinden hizmet alabilir, başka bir Muayenehane/Kliniklerden istedikleri gibi geçiş yapabilir hatta mevcut Psikolog ve Psikiyatrlarını sisteme önerebilirler.
2. Önerdiği Psikolog ve Psikiyatrla iletişime geçilerek sisteme alınma prosedürleri başlatılabilecektir.


BENEFIT YAŞAM KOÇLUĞU DANIŞMA TASARRUF PLANINA NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

BENEFIT Bireysel tasarruf planlarını sunma yetkisi olan tüm BENEFIT temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Kendinize en yakın BENEFIT temsilcisini bulmak için Benefit müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.